Çikolata İncileri 3'lü Paket
  Çikolata İncileri 3'lü Paket

  ÇİKOLATA İNCİLERİ 3'LÜ PAKET

  |

  52,00
  TL

  Ufak metal ve kapaklı kutu içerisindeki tek lokmalık Godiva çikolata incileriyle çikolata zevki bambaşka bir boyut alıyor.
  3'lü paket içerisinde Sütlü, Bitter ve Naneli Bitter çikolata incileri bir arada.

  Ürün Kodu: 04747-07

  Ufak metal ve kapaklı kutu içerisindeki tek lokmalık Godiva çikolata incileriyle çikolata zevki bambaşka bir boyut alıyor. 3'lü paket içerisinde Sütlü, Bitter ve Naneli Bitter çikolata incileri bir arada.

  - İstanbul'da her iş günü 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kuryelerimize teslim edilmekte gün içinde ulaştırılmaktadır (Belirli lokasyonlar* hariç). - İstanbul dışından verilen siparişler ertesi iş gününde UPS Kargo firmasına teslim edilmekte, cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan lokasyonlar: Silivri - Çatalca - Arnavutköy -Şile - Tuzla Sarıyer: Kısırkaya, Gümüşdere, Uskumruköy, Kilyos, Demirciköy, Rumelifeneri, Garipçe, Bahçeköy Eyüp: Akçınar, Ağaçlı, Çiftalan, İhsaniye, Işıklar, Odayeri, Pirinççi Beykoz: Poyraz, Anadolu Feneri, Alibahadır, Riva, Göllü, Bozhane, Kılıçlı, İshaklı, Cumhuriyet, Ögümce, Paşamandıra, Mahmut Şevket Paşa, Kaynarca, Dereeski, Akbaba, Örnekköy, Elmalı, Zerzavatcı, Görele, Polonezkoy, Köyler Çekmeköy: Ömerli, Köyler

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  X