Godiva'nın Doğuşu

Belçika'da 1926 yılında, Pierre Draps adlı çikolata ustasının bir düşü vardır. Kaliteli, prestijli, tutkulu ve benzersiz lezzeti olan bir çikolatadır hayali... Yapar da... Üstelik Pierre Draps o kadar başarılı olur ki, bir efsanenin adını yakıştırdığı çikolatası kendi efsanesini yazacaktır. Godiva kurulduğu günden itibaren dünyanın en prestijli çikolatası olur.

Belçika Kraliyet Sarayı'nın da resmi tedarikçi markası Godiva'dır. Yani soylu ikramıdır. Pierre Draps'ın bugün bile özenle saklanan özel formülü, kullanılan doğal malzemelerin tazeliği ve yetenekli çikolata ustaları tarafından yapılması Godiva efsanesinin gerçeğidir. Godiva'nın köklü geçmişindeki bütün değerleri bugün bu mağazada tadacağınız tüm ürünlerde hala capcanlı yaşamaktadır. Yeni ürünleri, yeni çeşitleri ile bu efsanevi çikolata soyluluğun, prestijin ve lüksün lezzet halini sizlere sunuyor. 

Sizi bu muhteşem çikolata tecrübesine davet ediyoruz.

Godiva Türkiye olarak sizlere en özel lezzetleri sunmak için pralin, trüf ve kare çikolatalarımızı Belçika’dan ithal ediyoruz. Muhteşem Godiva lezzetiyle şimdi kendinizi şımartmanın tam zamanı.

X