YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

Departmana git
ÜRÜN DETAYLARI

Lüks kutusu, 16 adet el yapımı Godiva trüflerinden oluşmaktadır. Godiva’nın 1926’dan günümüze getirdiği çikolata mirasını ve ustalığını yansıtmaktadır.

TRÜF ÇİKOLATA 16'lı

Ürün Kodu: 73323

190,00

 

KUTU İÇERİĞİ

TRÜF ÇİKOLATA 16'lı

Lady Godiva logosu ve Godiva’ya özel iki renk altın dokulu lüks kağıdı ile şık ambalajında vazgeçilmez bir klasik. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır.

AMBALAJ İÇERİĞİ
İçindekiler

Ürün Adı: Sign Truffes 16 PC Retail (Çeşitli Pralinler) FG 73323

İçindekiler: Kaplama [Bitter çikolata %11 (Kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, süt yağı, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), sütlü çikolata %11 (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), beyaz çikolata %5 (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, doğal vanilya aroma vericisi, emülgatör: soya lesitini), şeker, emülgatör: soya lesitini, bitkisel yağ (palm, palm çekirdeği, ayçiçeği, kanola), süt yağı, buğday nişastası, badem, arpa maltı unu, fındık, süt şekeri, süt proteini, invert şeker şurubu, buğday unu, soya unu, bal, tuz,tarçın],

Dolgu: [Sütlü çikolata %13 (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör:soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), bitter çikolata %7 (kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, süt yağı, emülgatör:soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), bitter çikolatalı tereyağlı krema, şeker, bitkisel yağ (palm çekirdeği, palm, ayçiçeği, kanola), badem, fındık, süt yağı, invert şeker şurubu, toz kakao, krema, nem verici: sorbitol, glukoz-fruktoz şurubu, pirinç unu, yağsız süt tozu, glukoz şurubu, tatlandırılmış yoğunlaştırılmış süt, tereyağı, emülgatör:soya lesitini, aroma verici, bal, tuzlu tereyağı, kahve, tuz, maltodekstrin, soya unu, tarçın, süt proteini, süt şekeri, arpa maltı unu, vanilya]. Soya, süt, buğday gluteni, badem ve fındık içerir.

Net: 230 g Kakao kuru maddesi Bitter Çikolata Min: %50 Sütlü Çikolata Min:%30

Üretici firma: Godiva Chocolatier, Rue de l’Armistice 5 Wapenslilstandstraat Bruxelles 1081 Brüksel Belçika

Menşe: Belçika

Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve Parti No: Orjinal Ambalaj üzerindedir.

Saklama Koşulları: Serin ve Kuru Yerde Saklayınız.

İthalatçı firma: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, Çamlıca Üsküdar İstanbul)

Teslimat Bilgisi

Gün içerisinde 13:00'e kadar verdiğiniz siparişler ertesi günü kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. İstanbul içi siparişler kargoya teslim edildikten 1 gün sonra adresinize teslim edilir. İstanbul dışındaki siparişler mesafeye bağlı olarak kargoya verildikten maksimum 3 gün içerisine adresinize teslim edilir.