YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

Departmana git
ÜRÜN DETAYLARI

Godiva Coeur Iconique ile sizlere tam bir klasik Godiva hediyesi sunar. Art nouveau akımından esinlenerek hazırlanan özel kutusunun içinde 6 adet klasik beyaz, sütlü ve bitter praline kalpleriyle Godiva lezzetini yakalayın.

İKONİK KALP

Ürün Kodu: 72853

70,00

 
AMBALAJ İÇERİĞİ
İçindekiler

Ürün Adı: Coeur Iconique 6 pcs (Asorti Çikolata .6 adet.) FG 72853 İçindekiler: Kaplama [beyaz çikolata (şeker, kakao yağı, yağlı-yağsız süt tozu, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), sütlü çikolata (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), bitter çikolata (şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi)], Dolgu [sütlü çikolata (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), bitter çikolata (şeker, kakao kitlesi, kakao yağı, süt yağı, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), şeker, fındık, papua yeni gine kakaolu bitter çikolata (kakao kitlesi, şeker, emülgatör: soya lesitini, doğal vanilya aroma vericisi), süt yağı, süt kreması, invert şeker şurubu, kakao kitlesi, sorbitol (nem verici), toz kakao, glikoz şurubu, su, kakao yağı, emülgatör: soya lesitini, yağlı süt tozu, vanilya, yağsız süt tozu, doğal vanilya aroma vericisi]. Soya, fındık ve süt içerir. Buğday (gluten) içerebilir. Net: 65 g Kakao Kuru Maddesi Sütlü Çikolata Min: %30 Bitter Çikolata Min: %50 Menşe: Belçika Üretici firma: Godiva Chocolatier, Rue de l’Armistice 5 Wapenslilstandstraat Bruxelles 1081 Brüksel Belçika Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve Parti No: Orjinal Ambalaj üzerindedir. Saklama Koşulları: Serin ve Kuru Yerde Saklayınız. İthalatçı firma: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, Çamlıca Üsküdar İstanbul)

Teslimat Bilgisi

Gün içerisinde 13:00'e kadar verdiğiniz siparişler ertesi günü kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. İstanbul içi siparişler kargoya teslim edildikten 1 gün sonra adresinize teslim edilir. İstanbul dışındaki siparişler mesafeye bağlı olarak kargoya verildikten maksimum 3 gün içerisine adresinize teslim edilir.