YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

SECURİTY DECLARATİON

Security Declaration

The infrastructure of godivatr.com that has been improved by the principle of “3d Secure” and “privacy of personal information” is operated by the advanced communication protocols including SSL technology.

By this means, your credit card information that you have used in your shopping in godivatr.com is automatically encoded by coding system with 128 bits in your computer and sent to the bank in this way. Namely, since your credit card number and password information are only displayed between your computer and bank, while they cannot be monitored, at the same time, they are also stored by our systems.

E-commerce websites to use this system around the World are required to certify the SSL certificate obtained, by making a deal with the internet security company that we preferred to do business, such as GlobalSign, and providing all certificates and standards that this company requested. As godivatr.com, we have started to take all these measures for your security. You are shopping within the standards of the internet security firm commonly used in all over the world in all your shopping you will perform on godivatr.com.

In order to protect yourself from the insecure websites that the personal information has been abusedly carried, you should be certainly sure that the page addresses that you have entered your credit card information are changed from http to https, the icons consisting of lock in lower left-hand corner of the Internet Explorer; and lock or key in bottom-right of Firefox and blue line are displayed.

3D Secure Shopping Address: www.godivatr.com you can share your experiences and ask your questions by calling (444 8 438) or sending your e-mails info@godivatr.com

Enjoy your shopping…