YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

ÖZEL HİKAYELERİ OLAN ÇİKOLATALARIMIZ

Özel Hikayeleri Olan Çikolatalarımız

Özel Hikayeleri Olan Çikolatalarımız

Lady Godiva logosu ve Godiva’ya özel iki renk altın dokulu lüks kağıdı ile şık ambalajında vazgeçilmez bir klasik. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır.

E Clat Feuilletine

Eclat Feuilletine

Klasik Godiva praline dolgusunun feuilletine parçacıklarıyla zenginleştirilmesiyle oluşturulmuş eşsiz dokusunun sütlü çikolata ile buluşması.

Signature Lait Café

Signature Lait Café

Rüzgar Gibi Geçti Filmi’nin galası için hazırlanmış, Scarlett O’Hara’nın şapkasındaki ünlü tüyden esinlenerek, elle dekore edilmiş, Godiva’nın en efsanevi kahveli ganajı.

Saint Germain

Saint Germain

Bitter çikolata kaplı badem ezmesini Paris’te Saint Germain des Pres, yani Joseph ve Gaby Draps’in favori mekanı onuruna hazırladık.

Volupté 72

Volupté 72

%72 bitter ganajımızı Art Nouveau (yeni sanat) akımıdan ilhamla şekillendirdik.

Lady Noir

Lady Noir

Efsanevi Lady Godiva logosunun bulunduğu bitter çikolatamız, Madagaskar vanilyalı beyaz çikolata ganaj ile.

Truffe Traditionnelle

Truffe Traditionnelle

Belçika’daki ilk mağazamızın açılışından bir klasik… Eşsiz kremsi dolgusu, bitter ve sütlü çikolatanın buluşması ile klasik çikolatalı trüf.

Ecussson Lait

Ecusson Lait

Akışkan karamelin sütlü çikolata ile buluşması. Güç sembolü aslan figürü ile şekillendirdik.

Coeur Blanc

Coeur Blanc

Geleneksel reçetemizin elden ele aktarılması sayesinde bugüne ulaşan lezzetimiz. İkonik beyaz çikolatamız ile yumuşacık fındık pralinenin uyumlu buluşması.

Coeur Lait

Coeur Lait

Godiva’nın ikonik beyaz çikolatası ile ipeksi fındık pralinenin buluşması.

Coeur Noir

Coeur Noir

Geleneksel reçetemizin elden ele aktarılması sayesinde bugüne ulaşan lezzetimiz. İkonik bitter çikolatamız ile bitter ganajın uyumlu buluşması.

Signature Blanc Cafe

Signature Blanc Cafe

Rüzgar Gibi Geçti Filmi’nin galası için hazırlanmış, Scarlett O’Hara’nın şapkasındaki ünlü tüyden esinlenerek, elle dekore edilmiş, Godiva’nın en efsanevi kahveli ganajının beyaz çikolata ile buluşması.

Noix Macadamla

Noix Macadamia

Zengin aromalı Macademia Fındığı ile taçlandırılmış, bisküvi ile lezzetlendirilmiş fındık pralinenin sütlü çikolata ile buluşması.

Moelleux Caramel Framboise

Moelleux Caramel Framboise

Kurutulmuş frambuaz ile dekore edilmiş bitter çikolata içerisinde frambuazlı yumuşak karamel dolgu