YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

GODİVA CLUB SÖZLEŞMESİ

Godiva Club Card Programı Katılım Koşulları

"GODIVA Club Card Programı", Dank Gıda A.Ş.'nin başlatmış olduğu, puan kazanma ve harcama mekanizmasına dayanan bir sadakat programıdır. Dank Gıda, program kurallarında değişiklik yapma/programı iptal etme hakkına sahiptir. Programda yapılacak herhangi bir değişiklik www.godivatr.com web sitesinde güncellenerek duyurulacaktır. Güncel koşulların takibi kullanıcıların sorumluluğundadır.

"GODIVA Club Card Programı"na 18 yaşını doldurmuş herkes başvurabilir. Kart başvurusu bireysel olarak www.godivatr.com adresinden ya da GODIVA mağazalarında doldurulacak katılım formları aracılığı ile yapılır. GODIVA Müşteri Hizmetleri'nden (444 8 438) başvuru kabul edilmez. Kart, Duty Free ve yurt dışı mağazalarda geçerli değildir. Aynı şekilde GODIVA yurt dışı mağazalarından edinilmiş olan GODIVA kartları Türkiye'de puan toplayamaz ve mevcut puanlar Türkiye'deki mağazalarda kullanılamaz.

"GODIVA Club Card Programı"na dâhil olabilmek için GODIVA mağazalarından başvuru yapan müşterilerin isim, soyad, GSM numarası, adres, cinsiyet, doğum tarihi ve hoşlandıkları çikolata türü bilgilerini paylaşmaları zorunludur. Bu bilgilerin yanı sıra müşterilerin, GODIVA'nın kendileriyle iletişime geçmesine izin verip vermediklerini ve izin veriyorlarsa hangi kanallardan kendilerine ulaşılmasını istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. İnternet üzerinden başvuru yapabilmek için müşterilerin www.godivatr.com sitesine üye olmaları gerekmektedir. Siteye üyelik sırasında yukarıdaki bilgilere ek olarak, müşterilerin e posta adreslerini girmeleri ve kendilerine şifre tanımlamaları gerekmektedir.

Müşteriler aynı e posta adresi ile sisteme sadece bir kere dâhil olabilirler; aynı adresi kullanarak farklı kayıt açamazlar.

Müşteriler programa katılım sırasında doğru bilgi vermekle yükümlüdürler. Başvuru sırasında verilen bilgilerin yanlış olması durumunda başvurular geçerliliğini yitirir.

Kart başvurusunu takip eden 21 gün içerisinde, başvuru formunun üzerinde yer alan adrese kartların gönderimi yapılır. İlgili kişiye kartın teslim edilememesi durumunda müşteriler iki defa telefon ile aranır, adres teyidinin ardından yeni adrese göre tekrar gönderim yapılır. Yeni gönderim sonucunda da kart sahibine ulaşılamaması durumunda kart sahibinin kendisinden geri dönüş beklenir.

"GODIVA Club Card Programı" ile müşteriler yaptıkları alışverişlerden "GODIVA Altın Puan" kazanırlar ve bu puanları sonraki alışverişlerinde indirim tutarı olarak kullanabilirler.

Kart sahipleri yaptıkları alışverişlerin TL tutarı üzerinden %2 "GODIVA Altın Puan" kazanırlar. 1 TL, 100 "GODIVA Altın Puanı"na eşittir. Kazanılan puanlar TL tutarı üzerinden değerlendirilir ve TL tutarı üzerinden harcanır. Puanlar paraya çevrilemez.

Program kapsamında kazanılan puanlar puan kazanma tarihinden itibaren 2 yıl süreyle geçerlidir.

"GODIVA Club Card Programı" kapsamında mağazalardan puan kazanabilmek ve puan harcayabilmek için alışverişlerde kartın gösterilmesi zorunludur.

"GODIVA Club Card Programı" kapsamında internet alışverişleri üzerinden puan kazanabilmek ve puan harcayabilmek için müşterilerin www.godivatr.com sitesine üye olmaları gerekmektedir.

Kart sahipleri fırsatlar, yenilikler ve kendilerine özel yapılacak kampanyalardan e-posta/SMS/posta yoluyla öncelikli olarak haberdar edilirler.

Programa mağazalardan ve internet üzerinden üye olan tüm müşteriler ilk alışverişlerinde "hoş geldiniz hediyesi" olarak puan ya da hediye kazanırlar.

Kart sahipleri hesaplarındaki puanları, GODIVA mağazaları, www.godivatr.com web sitesi ya da GODIVA Müşteri Hizmetleri (444 8 438) aracılığı ile sorgulayabilirler.

Kart sahipleri doğum günlerinden itibaren 30 gün içerisinde yapacakları ilk alışverişte, dönemsel olarak belirlenen bir hediye ya da ek puan kazanacaklardır.

Ürün iadesi veya değiştirme gibi durumlarda kazanılan puanlar müşteri hesaplarından silinir.

GODIVA Club Card kaybedildiği ya da çalındığı takdirde sorumluluk kart sahibindedir. Kart sahibinin GODIVA Müşteri Hizmetleri'ne (444 8 438) durumu bildirmesi gerekmektedir.

Katılımcılar üyelik bilgilerini güncellemek ile yükümlüdürler.

Müşterilerin "GODIVA Club Card Programı"na başvurdukları andan itibaren, onay sürecinde kendileriyle yapılacak olan onay iletişimini (SMS ya da e posta aracılığı ile), "hoş geldiniz" iletişimini (e posta ve posta gönderimi aracılığı ile), GODIVA Club Card gönderimlerinden önce ve sonra yapılabilecek GODIVA Club Card başvuru formu bilgileri teyidi (telefon araması ile) iletişimini kabul etmiş olurlar. Bu iletişimler kampanya iletişimini kapsamamaktadır. Başvuru sırasında kampanya iletişimini istemediğini beyan eden müşterilerle onay ve GODIVA Club Card gönderim süreci dışında iletişim kurulmaz.

Başvuru sırasında kampanya iletişimine geçilmesini kabul eden "GODIVA Club Card Programı" üyeleri ile başvuru formunda tercih etmiş oldukları iletişim kanalları (e-posta, cep telefonu ya da posta kanalları) üzerinden iletişime geçilir.

Program kapsamında kazanılan faydalar başka programlar ile birleştirilemez. Bu programa katılan kişiler katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.