YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

 

ÇİKOLATA ÇEŞİTLERİ

Trüf Çikolata (truffle) hem şekil itibariyle hem de ender ve değerli oluşuyla trüf mantarı ile benzerlik gösterir. İsmini de bu özelliklerden alan Trüf Çikolata, içi krema veya tereyağı ganaj dolgulu, dışı çikolata çeşitleri ile kakao, badem, fındık gibi kuru yemiş kaplı bir tür şekerlemedir. Lezzet şölenine hazır mısınız? Godiva’nın el yapımı birbirinden lezzetli trüf çikolata çeşitleri karşınızda!

Tercihinizi sütlü çikolatadan yana kullanıyorsanız, sanat ve çikolatanın harmanlandığı Godiva’nın el yapımı ürünlerini tatmalısınız. Çikolata kutusu size fındık pralin, kahve aroması, kavrulmuş badem ile ipeksi sütlü çikolatanın buluşmasından ortaya çıkan lezzet şölenini sunuyor.

Bitter çikolatanın faydaları saymakla bitmez ancak konumuz bu değil. Siz de bitter çikolata tutkunuysanız, Godiva’nın el yapımı bitter çikolata çeşitlerine göz atmalısınız. Godiva sanatının etkisi ile farklı bir bitter deneyimi yaşayacaksınız.

Tercihinizi beyaz çikolatadan yana kullanıyorsanız, Godiva’nın el yapımı beyaz çikolata çeşitlerini görmelisiniz. Kahve ganajı ve fındık, bal badem pralinin ipeksi beyaz çikolatayla buluşmasına şahit olun.

1

Truffe Amande Au Miel

Kavrulmuş karamelize badem parçacıklarıyla süslenmiş sütlü çikolata içerisinde bal badem parçacıklarıyla zenginleştirilmiş badem praline.

Almond praliné with honey and almond pieces in a milk chocolate shell, rolled in caramelised roasted almond pieces.

2

Truffe Amère

Bitter çikolata parçacıklarıyla süslenmiş bitter çikolata içerisinde yoğun bitter çikolata dolgusu.

Extra dark chocolate butter cream in a dark chocolate shell and rolled in dark chocolate flakes.

3

Truffe Cappuccino

Beyaz çikolata parçacıklarıyla süslenmiş bitter çikolata içerisinde beyaz çikolatalı cappuccino aromalı dolgu.

Cappuccino cream center in a dark chocolate shell, thinly enrobed in small chocolate flakes.

4

Truffe Caramel Salé

Bitter çikolata parçacıklarıyla dekore edilmiş sütlü çikolata içerisinde bitter çikolata ve Fransa’nın batı bölgesinde yer alan Guarende’den elde edilen tuz ile tatlandırılmış yumuşak karamel dolgusu.

Luxuriously soft caramel blended with the gourmet sea salt sel de Guérande, covered in both milk and dark chocolate and topped with dark chocolate pieces – just divine.

5

Truffe Crème Brulée

Esmer şeker ile süslenmiş beyaz çikolata içerisinde, bitter çikolata katmanı altında gizli Creme Brule tatlısından esinlenerek hazırlanmış, karamelize vanilya ve sütlü çikolatalı krema dolgusu.

Blend of caramelised vanilla cream and dark chocolate, enrobed in a white chocolate shell, sprinkled with a brown sugar.

6

Truffe Framboise

Frambuaz tozu ve pudra şekeri ile taçlandırılmış bitter çikolata içerisinde frambuaz püresi ve bitter çikolatalı mus.

Layers of dark chocolate mousse and raspberry purée; enrobed in dark chocolate and rolled insugar icing and raspberry powder.

7

Truffe Mousse de Lait

Kakao tozu ile kaplanmış özel sütlü çikolata içerisinde %43 Venezuella kakaosundan yapılan çikolata mus dolgulu, fındıksı bir lezzet.

Our 43% Venezuelan milk chocolate mousse with its slightly nutty taste, is covered in our signature milk chocolate and rolled in fine cocoa powder – a sheer delight

8

Truffe Praliné Amande

Bitter çikolata ile sonlandırılmış, %43 kakao oranlı sütlü çikolata içerisinde badem ve Feuilletine parçacıklı sütlü praline.

The nutty caramel accents of our 43% Venezuelan cocoa milk chocolate praliné blend naturally with almond and feuilletine, all surrounded in milk and dark chocolate – a taste sensation

9

Truffe Praliné Brésilienne

Karamelize fındık parçacıklarıyla zenginleştirilmiş sütlü çikolata içerisinde kavrulmuş fındık ve vanilyanın buluşmasından oluşan zengin bir Godiva klasiği fındık praline.

Our signature hazelnut praliné using perfectly roasted hazelnuts and a touch of vanilla, coated in smooth milk chocolate and rolled in crispy caramelized hazelnuts – a rich taste to remember.

10

Truffe Speculoos

Geleneksel Belçika Biskuvisi Speculoos’tan ilham alınarak hazırlanmış eşsiz bir parça Speculoos bisküvisi ile kaplanmış sütlü çikolata içerisinde sofistike bir lezzet mus.

Inspired by the traditional Belgian Biscuit Speculoos. A light yet very sophisticated mousse, with a hint of speculoos surrounded by smooth milk chocolate and covered with a Speculoos biscuit crunch – a truly Belgian treat.

11

Truffe Traditionnelle

Belçika’daki ilk mağazamızın açılışından bir klasik… Eşsiz kremsi dolgusu, bitter ve sütlü çikolatanın buluşması ile klasik çikolatalı truffe

A specialty from the Draps’ first store in Belgium, this classic chocolate truffle is famed for its unparalleled creamy texture.

1

Eclat Feuilletine

Klasik Godiva Praline dolgusunun Feuilletine parçacıklarıya zenginleştirilmesiyle oluşturulmuş eşsiz dokunun sütlü çikolata ile buluşması.

A classic with a twist. The home-made praliné filling contrasts wonderfully with the delights of crispy feuilletine pieces. This piece is sure to ‘brighten’ your day or in French ‘éclat’.

2

Rosace

Fransız güllerini andıran şekli ile şeker kaplamasının içerisinde yer alan yumuşacık, yoğun kahve aromalı fındık praline adeta sürpriz yapıyor

Resembling the elegant roses of France, our coffee, hazelnut and praliné swirl offers a surprisingly crisp outer shell

3

Tourbillon Praliné

Godiva klasiği fındık pralinenin Yeni Sanat akımından esinlenerek şekillendirilen sütlü çikolata ile buluşması.

Our signature hazelnut praliné in a chic, Art Nouveau-inspired milk chocolate swirl.

4

Lune Praliné

İncecik sütlü çikolata içerisinde yoğun fındık praline dolgu.

Hazelnut and milk chocolate praliné fill this delightful milk chocolate moon.

5

Pépite Amande

Tam ortada bulunan bütün badem sütlü fındık praline ile kaplanmış ve ardından mükemmel kombinasyonu oluşturmak için sütlü çikolata ile buluşmuş

With an almond at its heart and surrounded by hazelnut praliné, this perfect combination is captured in milk chocolate.

6

Noix Macadamia

Zengin aromalı Macademia Fındığı ile taçlandırılmış, bisküvi ile lezzetlendirilmiş fındık pralinenin sütlü çikolata ile buluşması.

A combination of rich Macademia nut, delicious short bread biscuits and the traditional hazelnut praline, enveloped in lovely milk chocolate.

7

Lingot Noisette

Kavrulmuş fındık parçacıklı sütlü fındık praline bar.

A bar of roasted hazelnuts and hazelnut praliné is coated in milk chocolate and wrapped in chic gold foil.

8

Cœur Lait

Godiva’nın ikonik çikolatası ile yumuşacık fındık pralinenin uyumlu buluşması. Geleneksel Godiva reçetesinin kuruculardan şeflere elden ele aktarılması…

Godiva’s iconic chocolate is a harmonious balance of smooth hazelnut praliné. A traditional recipe that has been passed on by Godiva’s founders and preciously guarded by our chefs chocolatier.

9

Noblesse

Zengin fındık praline ile ipeksi sütlü çikolatanın buluşması

We love this traditional chocolate, with rich hazelnut praliné blended with smooth milk chocolate unmistakably wrapped in distinct gold foil.

10

Serti Pecan

Tabanı ve süslemesi bitter çikolatadan oluşan, gevrek Pican Cevizi ve pirinç patlaklarının gizlendiği sütlü çikolata.

Crunchy pecan and puffed rice blended with milk chocolate and adorned with dark chocolate stripes and base.

11

Perle Amande Lait

Kavrulmuş bademlerin kadifemsi kreması sütlü çikolata içerisine gizlendi.

A velvety cream of roasted almonds encapsulated in a smooth pearl of milk chocolate.

12

Écusson

İkonik Belçika sembolü olan aslanın süslediği sütlü çikolata içerisinde Godiva’nın kadifemsi akışkan karameli.

The lion, iconic symbol of Belgium, is embossed on a milk chocolate shell surrounding Godiva’s velvety caramel. A true classic!

13

Moelleux Caramel Pecan

Kavrulmuş Pican Cevizi ile süslenmiş sütlü çikolata içerisinde Pican Cevizi ve vanilya aromalı yumuşak karamel dolgu.

Smooth caramel flavoured with vanilla and pecan, strewn with crispy pecan pieces.

14

Volupté Lait

Yeni Sanat akımından esinlenerek şekillendirilmiş sütlü çikolata içerisinde sütlü ganaj.

Referencing Belgium’s famous heritage in Art Nouveau style, the delicate flower blossom design covers a simple yet intense milk chocolate ganache inside.

15

Signature Lait Café

‘Rüzgar Gibi Geçti Filmi’nin galası için hazırlanmış, Scarlett O’Hara’nın şapkasındaki ünlü tüyden esinlenerek, elle dekore edilmiş, Godiva’nın en efsanevi kahveli ganajı.

Godiva’s most fabulous coffee ganache, created for the film premiere of ‘Gone with the Wind’ and hand decorated to resemble the feather in Scarlett O’Hara’s famous hat.

16

Mokalata

Sütlü çikolata içerisinde zengin Cappuccino aromalı kadifemsi sütlü ganaj.

Velvety chocolate ganache blended with rich cappuccino. Perfect complements within a milk chocolate shell.

1

Tourbillon 85

%85 kakao oranlı yoğun ganajın Yeni Sanat akımından esinlenerek şekillendirilen bitter çikolata ile buluşması.

A velvety 85% chocolate ganache in a chic, Art Nouveau-inspired dark chocolate swirl.

2

Cœur Noir

Godiva’nın ikonik bitter çikolatası ile ipeksi bitter ganajın buluşması.

Our iconic heart-shaped dark chocolate surrounds an intense dark chocolate ganache.

3

Lady Noir

Efsanevi Lady Godiva logosunun bulunduğu bitter çikolata içerisinde, Madagaskar Vanilyalı beyaz çikolata ganaj.

A white chocolate ganache flavoured with exotic Madagascan vanilla, covered in a dark chocolate shell, intricately embossed with a likeness of our heroine, Lady Godiva.

4

Lune Passion

Bitter çikolatanın Çarkıfelek meyveli beyaz çikolata ganaj ile zıt buluşması.

Innovative passion fruit-infused white chocolate ganache, encased in a wonderfully contrasting dark chocolate moon.

5

Extra Dark Palet Dark Ganache

Bitter çikolata tutkunlarına özel, %72 bitter çikolata ile kaplanmış ekstra yoğun bitter ganaj.

For the dark chocolate aficionado: intense dark chocolate ganache covered in 72% dark chocolate.

6

Extra Dark Palet Raspberry

%72 bitter çikolata içerisinde nefis frambuazlı yoğun bitter ganaj.

A luscious raspberry infused dark chocolate ganache covered in 72% dark chocolate

7

Volupté 72

Yeni Sanat akımından esinlenerek şekillendirilmiş bitter çikolata içerisinde %72 bitter ganaj.

Referencing Belgium’s famous heritage in Art Nouveau style, the delicate flower blossom design covers a smooth 72% dark chocolate ganache inside.

8

Serti Noisette

Tabanı sütlü çikolatadan oluşan ipeksi bitter çikolatanın, gevrek fındık parçacıklarıyla buluşması.

Crisp hazelnut pieces blended with velvety dark chocolate and lightly dipped in a contrasting milk chocolate.

9

Nippon

Japonya, Tokyo’da bulunan Mtisukoshi Mağazasının içerisinde, 1972 yılında açılan Godiva mağazasının onura tasarlanan bu parça Japonca “Yükselen Güneş” anlamına gelmektedir.

To mark the honour of our first Godiva shop in Japan, we created this special chocolate of our signature hazelnut praliné surrounded in dark chocolate, topped with an elegant milk chocolate decoration

10

Pépite Amande

Tam ortada bulunan bütün badem sütlü fındık praline ile kaplanmış ve ardından mükemmel kombinasyonu oluşturmak için bitter çikolata ile buluşmuş.

With an almond at its heart and surrounded by hazelnut praliné, this perfect combination is complemented by its dark chocolate shell.

11

Moelleux Caramel Chocolat

Sütlü çikolata ile dekore edilmiş bitter çikolata içerisinde zengin ve yumuşak çikolatalı karamel dolgu.

A rich, smooth chocolate flavoured caramel in a dark chocolate shell and dusted with milk chocolate flakes.

12

Ecusson Fondant

İkonik Belçika sembolü olan aslanın süslediği bitter çikolata içerisinde Godiva’nın kadifemsi akışkan karameli.

The lion, iconic symbol of Belgium, is embossed on a dark chocolate shell surrounding Godiva’s velvety caramel. A true classic!

13

Moelleux Caramel Framboise

Kurutulmuş frambuaz ile dekore edilmiş bitter çikolata içerisinde frambuazlı yumuşak karamel dolgu.

Succulent raspberry flavoured caramel covered in dark chocolate and dusted with crisp raspberry flakes.

14

Noisettine

Nugatin ve fındık parçacıklı pralinenin bitter çikolata ile buluşması.

Our home-made praliné with hazelnut pieces and ground nougatine in dark chocolate.

15

Orangette

Bitter çikolata içerisinde yumuşak portakal kabuğu şekerlemesi.

Rich and tangy: candied orange peels generously coated in intense dark chocolate.

16

Saint Germain

Draps ailesinin Paris’de en sevdiği bölgeden ilham alınarak hazırlanan bitter çikolata içerisinde %50 bademden oluşan marzipan dolgu.

Inspired by the Draps family’s love for Saint-Germain-des-Prés in Paris, the smooth marzipan centre surrounded by rich dark chocolate represents the area’s elegance.

1

Cœur Blanc

Godiva’nın ikonik beyaz çikolatası ile ipeksi fındık pralinenin buluşması.

Godiva’s iconic chocolate is a harmonious balance of smooth hazelnut praliné. A traditional recipe that has been passed on by Godiva’s founders and preciously guarded by our chefs chocolatier.

2

Miélodie

El ile dekore edilmiş beyaz çikolata içerisinde bal badem parçacıklı badem praline dolgu.

Innovative sweet and salted almond praliné combined with almond pieces, in a creamy white chocolate shell and a dark chocolate thread.

3

Signature Blanc Café

Rüzgar Gibi Geçti Filmi’nin galası için hazırlanmış, Scarlett O’Hara’nın şapkasındaki ünlü tüyden esinlenerek, elle dekore edilmiş, Godiva’nın en efsanevi kahveli ganajının beyaz çikolata ile buluşması.

Godiva’s white chocolate version of the most fabulous coffee ganache, created for the film premiere of ‘Gone with the Wind’ and hand decorated to resemble the feather in Scarlett O’Hara’s famous hat.

4

Croustine

Karamelize fındık ile dekore edilmiş beyaz çikolatanın bisküvi ve nugatinin eşsiz buluşmasından oluşan zengin praline ile taçlandırılması.

Soft praliné mixed with shortbread biscuit and nougatine, covered in white chocolate and strewn with sugared hazelnut.

5

Serti Macadamia

Tabanı bitter çikolatadan oluşan ipeksi beyaz çikolatanın, tuzlu Macademia fındık parçacıklarıyla buluşması.

Salty macadamia nut within sweet white chocolate, foot dipped in dark chocolate and adorned dark chocolate stripes. The perfect combination!

Çikolata Önerileri

Trüf çikolatalar dıştan içe doğru birbiriyle uyumlu katmanlarıyla size tek lokmalık lezzet şöleni yaşatmaya hazır. Godiva’nın birbirinden lezzetli trüf çeşitlerinin bir araya geldiği çikolata paketlerini görmelisiniz!

 • TRÜF ÇİKOLATA 16'lı

  190

  TRÜF ÇİKOLATA 16'lı

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +
 • Trüf Çikolata 24'lü

  267

  Trüf Çikolata 24'lü

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +
 • TRÜF ÇİKOLATA 9'lu

  110

  TRÜF ÇİKOLATA 9'lu

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +

Çikolata Önerileri

Godiva’nın sütlü, bitter ve beyaz çikolata çeşitlerinin bir araya geldiği çikolata paketlerini görmelisiniz! Önceliği beyaz olanlar, beyaz çikolataları sona saklamak ya da beyaz keyfi ile başlamak sizin elinizde.

 • GOLD KUTU

  298

  GOLD KUTU

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +
 • GOLD KUTU

  220

  GOLD KUTU

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +
 • Gold Kutu 14'lü

  130

  Gold Kutu 14'lü

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +
 • İKONİK KALP

  70

  İKONİK KALP

  Lüks altın yaldızlı kağıda sarılı klasik Godiva ballotini. Her türlü damak zevkine uygun, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Özenle seçilmiş, en çok satılan Godiva pralinlerinden oluşmaktadır..

  Adet

  - +