YENİ ÜYELİK
* Ad gereklidir.
* Soyad gereklidir.
* Lütfen e-posta adresinizi giriniz.
* Şifreni girmelisin.
* Telefon girmelisiniz.

Godiva Club üyesi olarak, sizler için özel sunulacak kampanyalar, ürünler hakkındaki bilgiler, etkiliklerden ilk sizin haberiniz olsun. Godiva Club detayları için tıklayınız.

GODIVA CLUB İLE HIZLI ÜYELİK
Bitter Çikolata
Sevgililer Günü
KUTU İÇERİĞİ
Buffet de Gâteaux Sevgililer Günü Koleksiyonu
Çilekli Kurabiye

Çilekli Kurabiye

Harika beyaz çikolata ve çilek ganajlı kurabiye, kadifemsi çilek kreması ile leziz bir şekilde birleştirildi ve yüksek kalitede beyaz çikolatayla kaplandı. Şef Yannick “Çileğin mayhoşluğu, beyaz çikolatanın tatlılığı ile güzel biçimde dengeli” şeklinde açıklıyor. Küçük bir kek dilimi şeklindeki parça, leziz kırmızı bir kalp ile süslenmiş.

Sachertorte

Koni biçiminde zarif bir piramit şekline sahip bu parça yoğun bitter çikolatalı ganajdan ve kadifemsi hafif çikolatadan oluşan çift dolguya sahip ve bol bol bitter çikolatayla kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçaları “güçlü, eşsiz ve unutulmaz” olarak tanımlıyor.

Sachertorte
Limonlu Cheesecake

Limonlu Cheesecake

Zengin bir New York Limonlu Cheesecake ganajı, tuz ile tamamlanmış ve muhteşem Godiva sütlü çikolatası ile kaplanmıştır. Şef Yannick “kek-şekilli bu parça, New York’un küçük bir dilimi” diyor.

Paris Brest

Madagaskar'a özgü bitter çikolatalı & bademli bu tek lokmalık çikolata, karamelize edilmiş çıtır bademlerin dokunuşuyla süslenerek, kremalı sütlü çikolata ile kaplanmıştır. Şef Yannick bu parçayı “lezzet katmanları ve kıvam boyunca nefes kesici bir yolculuk” olarak tanımlıyor.

Paris Brest
Crème Brûlée

Crème Brûlée

Karamelli crème brûlée ganajı, Madagaskar’a özgü vanilya ile süslenmiş ve zengin ganaj kreması ile tamamlanarak, Godiva’nın yüksek kalitede sütlü çikolatasıyla kaplanmış. “Bu ikonik tatlıyı çikolataya dönüştürmek bir zevkti”, diyor Şef Yannick.

 

90. YIL ÇİKOLATA REHBERİ

1

Lady Noir (1926)

Madagaskar vanilyası ve beyaz çikolata ile zenginleştirilmiş ganajın bitter çikolata ile uyumu.

2

Signature Lait (1939)

Oscar ödillü Rüzgar Gibi Geçti filminin galası için özel olarak hazırlanmış efsanevi bir pralin. Scarlet O'Hara'nın şapkasındaki tüyden esinlenerek elle dekore edilen sütlü çikolata içerisinde yoğun kahve aromalı ganaj.

3

Coeur Blanc (1945)

Brüksel'de açılan ilk Godiva mağazasının, 'Belçika'nın kalbi'nin açıldığı yıl. Bu açılış beyaz çikolata içerisinde gizlenmiş fındık pralinenin ikonik kalp şekilli çikolatası ile tarihe geçmiştir.

4

Noblesse (1959)

Geleneksel Godiva fındık pralinenin sütlü çikolata ile harmanlanması... Bu zarif pralin bir altın külçesi kadar değerlidir.

5

Ecusson (1968)

Godiva'nın Kraliyet Sarayı ile buluştuğu gurur dolu bir yıl. Kutlamak için Belçika aslanı kadife gibi akışkan karameli kaplayan sütlü çikolataların üzerinde hayat buldu.

6

Nippon (1972)

Godiva'nın Japonya'daki ilk mağazasının müjdecisi olan sütlü çikolata ile dekore edilmiş, bitter kaplamalı fındık praline ve patlamış pirinçli yepyeni bir çikolata.

7

Azteque (1922)

Amerika'nın keşfinden beş yüzyıl sonra Godiva, kakao çekirdeğini kutsal gören Azteklere bitter çikolata kaplı yumuşak, ipeksi ganajla armağan oluşturdu.

8

Mousse Meringue (2015)

Zıtlığın uyumundan ilham alan yeni bir doku. Hafif ancak çıtır mereng, köpüksü çikolatalı musa sürpriz bir tema ve doku katıyor.

9

Egerie Noir (2016)

En yumuşak frambuaz ganajı gül yaprağı ile özenle dengelenmiş ve bitter çikolata ile kaplanmıştır. Godiva'nın 90. Yıl dönümünü simgeleyen çağdaş bir kreasyon.

Çikolata Önerileri

Godiva’nın sütlü, bitter ve beyaz çikolata çeşitlerinin bir araya geldiği çikolata paketlerini görmelisiniz! Önceliği beyaz olanlar, beyaz çikolataları sona saklamak ya da beyaz keyfi ile başlamak sizin elinizde.