Çikolata siparişlerinizi erime veya bozulma yaşanmadan size en iyi şartlarda ulaştırmaya çalışıyoruz. Gönderilerimizin sıcak havalardan etkilenmemeleri için özel soğutucu malzemeler ve ısı yalıtımlı poşetler ile destekliyoruz.  


- İstanbul'da her iş günü 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kuryelerimize teslim edilmekte gün içinde ulaştırılmaktadır (Belirli lokasyonlar* hariç). 

- İstanbul dışından verilen siparişler ertesi iş gününde UPS Kargo firmasına teslim edilmekte, cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. 

- 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL altı siparişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 7 TL'dir.


*İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan lokasyonlar: 

Beykoz(köyler), Tuzla, Pendik(Ballıca Mah. Emirli Mah.Göçbeyli Mah.Kurna Mah. Kurtdoğmuş Mah. Hariç),Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy ilçelerinin BAZI SEMTLERİ. 

Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa.


Not: COVID19 Pandemi döneminde gönderilerde aksamalar ve istenmeyen gecikmeler yaşanabilir.

X