Aradığım ürünü nasıl bulabilirim?

Sitemizin üst tarafında yer alan arama kutusuna incelemek ve satın almak istediğin ürüne ait bilgileri yazarak arama yapabilirsiniz. Örneğin “Çikolata”, “Hediye” “Atıştırmalık”, "Royal Box” gibi.

Ayrıca almak istediğiniz ürünü kategorilerimiz arasında gezinerek bulabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek, satın almak istediğiniz çikolata tipi, adet/kg seçimini yapıp, ürünü sepetine ekleyip satın alma işlemlerine devam edebilirsiniz.

Nasıl sipariş verebilirim?

Godiva.com.tr'den sipariş verebilmeniz için sitemize üye girişi yapmanız ya da üye olmadan Misafir Alışverişi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.  Henüz üye değilseniz buraya tıklayarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.

Üyelik ile ilgili sorularınız için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizin kargo ile gönderiminde, üye olurken doldurduğunuz üyelik formundaki bilgilerden yararlanılır. Siparişinizin gönderimi sırasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcimiz, üyelik bilgilerinizden yararlanarak sizinle iletişime geçer. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olmasını rica ederiz. Üyelik bilgilerinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişiniz tarafımıza bildireceğiniz kargo adresine gönderilir. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşanmaması için adres bilgilerinin eksiksiz ve güncel olduğunu kontrol etmenizi rica ederiz. Yaz aylarında Perşembe 14:30' dan sonra verdiğiniz siparişler Pazartesi saat 14:30 dan sonra kargoya teslim edilir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılmadığından Cumartesi verilen siparişlerin Pazartesi çıkışının yapılacağına dikkat etmenizi rica ederiz. Adres eklemek veya mevcut adresinizi güncellemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişimi iptal etmek / değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

İptal, iade, değişim bozulabilir özel ürünler kapsamında olduğu için yapamamaktayız ama sorularınız ve konu hakkında bilgilendirme almak için 0850 201 88 71 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz.

 

Siparişimi nasıl ödeyebilirim?

Godiva.com.tr üzerinden vereceğiniz siparişleri kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

 
X