KARIŞIK KARE ÇİKOLATA KUTUSU - 60LI
  KARIŞIK KARE ÇİKOLATA KUTUSU - 60LI

  KARIŞIK KARE ÇİKOLATA KUTUSU - 60LI

  192,00
  TL

  Sade çikolata sevenler için Carrés eşsiz Godiva lezzetini ve dokusunu sunuyor. Şeffaf kapaklar ve basamaklı sunum ürün sayısının net olarak görülebilmesini sağlıyor. Mükemmel bir yemeğin sonunda, kahve ya da çay ile keyfi sürülen ideal lezzet. 60 adet Carre içermektedir.

  Ürün Kodu: 72727

  Ürün Adı: PRP Carres Full Range 60 Pcs (Asorti Çikolata: beyaz, sütlü, %50 bitter,%72 bitter, %85 bitter çikolata 60 adet. FG 72724 İçindekiler: Beyaz Çikolata (şeker, kakao yağı, yağlı süt tozu, yağsız süt tozu, emülgatör: soya lesitini, vanilya), Sütlü Çikolata (şeker, yağlı süt tozu, kakao yağı, kakao kitlesi, emülgatör: soya lesitini, vanilya), Bitter Çikolata %50 (kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, süt yağı, emülgatör: soya lesitini, vanilya), Bitter Çikolata %72 (kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör: soya lesitini), Bitter Çikolata %85 (kakao kitlesi, şeker, emülgatör: soya lesitini). Süt ve soya içerir. Fındık ve buğday (gluten) içerebilir. Net:310g Kakao Kuru Maddesi Sütlü Çikolata min: %25 Bitter Çikolatalar Min:%35 Üretici firma: Godiva Chocolatier, Rue de l’Armistice 5 Wapenslilstandstraat Bruxelles 1081 Brüksel Belçika Menşe: Belçika Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve Parti No: Orjinal Ambalaj üzerindedir. Saklama Koşulları: Serin ve Kuru Yerde Saklayınız. İthalatçı firma: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, Çamlıca Üsküdar İstanbul)

  Gün içerisinde 13:00'e kadar verdiğiniz siparişler ertesi günü kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. İstanbul içi siparişler kargoya teslim edildikten 1 gün sonra adresinize teslim edilir. İstanbul dışındaki siparişler mesafeye bağlı olarak kargoya verildikten maksimum 3 gün içerisine adresinize teslim edilir.

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  SENİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  X