MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6
  MUTLULUK PAKETİ 6

  MUTLULUK PAKETİ 6

  219,00
  TL
  129,00
  TL

  Godiva’nın en çok sevilen kutularından oluşan mutluluk paketinde 14 adet pralin içeren Gold kutu, 64 adet madlen içeren Finesse Supreme kutusu ve %85 Bitter Bar avantajlı fiyatıyla sunuluyor. 

  Ürün Kodu: 2171282

  Godiva’nın en çok sevilen kutularından oluşan mutluluk paketinde 14 adet pralin içeren Gold kutu, 64 adet madlen içeren Finesse Supreme kutusu ve %85 Bitter Bar avantajlı fiyatıyla sunuluyor. 219 TL değerindeki bu paket geçici bir süre için 129 TL fiyatıyla mutluluğunuzu katlayacak.

  Çikolata siparişlerinizi erime veya bozulma yaşanmadan size en iyi şartlarda ulaştırmaya çalışıyoruz. ÖNEMLİ NOT: 21 MAYIS SAAT 16:00'DAN SONRA SİTEMİZDEN VERECEĞİNİZ TÜM SİPARİŞLER BAYRAM TATİLİ SONRASINDA, 27 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ KARGOYA VERİLECEKTİR. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan semtler : Beykoz, Kartal, Sultanbeyli, Tuzla, Pendik, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Avcılar, Başakşehir, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa. 50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 50 TL altı siparişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 7 TL'di

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  SENİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  X