Mini Bars %72 Bitter (8 Adet Stick Çikolata)
  Mini Bars %72 Bitter (8 Adet Stick Çikolata)

  MİNİ BARS %72 BİTTER (8 ADET STİCK ÇİKOLATA)

  |

  20,00
  TL

  %72 Bitter Çikolata - 90 gramlık paketin içerisinde tek tek sargılı, 8 adet stick çikolata bulunuyor. Kişisel tüketim için veya paylaşmak için leziz bir seçenek.

  Ürün Kodu: 156414

  %72 Bitter Çikolata - 90 gramlık paketin içerisinde tek tek sargılı, 8 adet stick çikolata bulunuyor. Kişisel tüketim için veya paylaşmak için leziz bir seçenek.

  AÇIKLAMA

  Ürün Adı: Bitter Çikolata Net: 90 g e (8 adet )

  Içindekiler :

  Kakao kitlesi, kakao yagı, fruktoz tozu, emülgatör(soya lesitini), tereyagı,dogal vanilya aroması. Kakao kuru maddesi en az %50’dir. Eser miktarda sert kabuklu meyveler, yumurta ve gluten içerebilir. Domuz yagı ve katkıları içermez.

  12-18 C ‘demuhafaza ediniz. Kokudan ve nemden uzak tutunuz.

  Menşei: Türkiye üretimidir.

  Parti Numarası ,Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT)'nin altındadır.

  Enerji ve BesinÖgeleri(100 g için) : Enerji : 2744 kJ / 665 kcal, Yag : 61 g, Doymuş Yag: 40 g,Karbonhidrat : 14 g, şekerler: 10 g, Protein: 9 g, Tuz: 0,02 g.

  Gıda Isletmecisi: Dank Gıda
  Sanayi ve Ticaret A.S. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, Çamlıca Üsküdar Istanbul)
  Isletme Kayıt No : TR-34-K-011995
  Müsteri Iletisim Merkezi: 0850 201 88 71 www.godiva.com.tr

  - İstanbul'da her iş günü 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kuryelerimize teslim edilmekte gün içinde ulaştırılmaktadır (Belirli lokasyonlar* hariç). - İstanbul dışından verilen siparişler ertesi iş gününde UPS Kargo firmasına teslim edilmekte, cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan lokasyonlar: Beykoz(köyler), Tuzla, Pendik(Ballıca Mah. Emirli Mah.Göçbeyli Mah.Kurna Mah. Kurtdoğmuş Mah. Hariç),Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy ilçelerinin BAZI SEMTLERİ. Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL altı siparişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 7 TL'dir Not: COVID19 Pandemi döneminde gönderilerde aksamalar ve istenmeyen gecikmeler yaşanabilir. İstanbul dışı için verilen siparişler UPS kargo ile Türkiye'nin tamamına 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. Cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan semtler; Beykoz(köyler), Tuzla, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa.

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  X