Mini Bars Sütlü (8 Adet Stick Çikolata)
  Mini Bars Sütlü (8 Adet Stick Çikolata)

  MİNİ BARS SÜTLÜ (8 ADET STİCK ÇİKOLATA)

  |

  20,00
  TL

  Sütlü çikolata - 90 gramlık paketin içerisinde tek tek sargılı, 8 adet stick çikolata bulunuyor. Kişisel tüketim için veya paylaşmak için leziz bir seçenek.

  Ürün Kodu: 156420

  Sütlü çikolata - 90 gramlık paketin içerisinde tek tek sargılı, 8 adet stick çikolata bulunuyor. Kişisel tüketim için veya paylaşmak için leziz bir seçenek.

  AÇIKLAMA

  Ürün Adı: Sütlü Çikolata Net: 90 g e (8 adet )

  Içindekiler : şeker, süt tozu, kakao yagı, sekersiz çikolata, tereyag, emülgatör(soya lesitini), dogal aroma verici. Kakao kuru maddesi en az %31’dir. Süt kuru maddesien %26’dır. Eser miktarda sert kabuklu meyveler ve gluten içerebilir. Domuz yagı vekatkıları içermez. 12-18 C ‘de muhafaza ediniz. Kokudan ve nemden uzak tutunuz.

  Menşei: Türkiye üretimidir.

  Parti Numarası ,Tavsiye Edilen Tüketim Tarihi (TETT)'nin altındadır.

  Enerji ve Besin Ögeleri(100 g için) : Enerji : 2240 kJ / 535 kcal, Yag : 31 g,Doymuş Yag: 20 g, Karbonhidrat : 53 g, şeker: 46 g, Protein: 9 g, Tuz: 0,3 g.

  Gıda Işletmecisi: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.S. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, ÇamlıcaÜsküdar Istanbul)

  Işletme Kayıt No : TR-34-K-011995
  Müşteri Iletişim Merkezi: 0850 201 88 71 www.godiva.com.tr

  - İstanbul'da her iş günü 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kuryelerimize teslim edilmekte gün içinde ulaştırılmaktadır (Belirli lokasyonlar* hariç). - İstanbul dışından verilen siparişler ertesi iş gününde UPS Kargo firmasına teslim edilmekte, cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan lokasyonlar: Beykoz(köyler), Tuzla, Pendik(Ballıca Mah. Emirli Mah.Göçbeyli Mah.Kurna Mah. Kurtdoğmuş Mah. Hariç),Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy ilçelerinin BAZI SEMTLERİ. Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL altı siparişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 7 TL'dir Not: COVID19 Pandemi döneminde gönderilerde aksamalar ve istenmeyen gecikmeler yaşanabilir. İstanbul dışı için verilen siparişler UPS kargo ile Türkiye'nin tamamına 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. Cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan semtler; Beykoz(köyler), Tuzla, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa.

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  X