FINESSE SUPREME 64 ADET MADLEN
  FINESSE SUPREME 64 ADET MADLEN

  FINESSE SUPREME 64 ADET MADLEN

  105,00
  TL

  1926 yılından bu yana dünyanın en zarif ve lezzetli çikolatalarını sizlere ulaştıran Godiva’nın, yeni sade çikolata serisi Finesse Supréme ile tanışın… Her biri Godiva’nın logosunu taşıyan, bitter ve sütlü sade çikolata kareleri modern ve çarpıcı kutularda sunuluyor.64 adet sütlü ve bitter madlen çikolata içermektedir. (320g)

  Ürün Kodu: 2171130

  1926 yılından bu yana dünyanın en zarif ve lezzetli çikolatalarını sizlere ulaştıran Godiva’nın, yeni sade çikolata serisi Finesse Supréme ile tanışın… Her biri Godiva’nın logosunu taşıyan, bitter ve sütlü sade çikolata kareleri modern ve çarpıcı kutularda sunuluyor.64 adet sütlü ve bitter madlen çikolata içermektedir. (320g) İÇERİK: Ürün Adı: Çeşitli Çikolatalar (Assorti Chocolates) İçindekiler: Şeker,kakao kitlesi,Tam Yağlı Süt Tozu,Kakao yağı,Süt Yağı Emülgatör:Soya Lesitini,Tuz,Doğal Vanilya Aroma Vericisi.Alerjenler Koyu olarak belirtilmiştir.Eser miktarda Buğday(Gluten),Sert Kabuklu Meyveler içerebilir.Kakao kuru maddesi sütlü çikolata için en az %25, bitter çikolata için en az %35 ‘tir. Türkiye üretimidir. Gıda İşletmecisi: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.                              (Balçık Köyü Mezarlık Caddesi No:70 Gebze/Kocaeli)   İşletme Kayıt No(İKN): TR-41-K-008119     Net(g):320 e (64adet)   Müşteri Hizmetleri: 0850 201 88 71 www.godiva.com.tr                      Serin (15)-(18)°C’de kuru kapalı ve gıdaya uygun bir yerde saklayınız.

  Gün içerisinde 14:30'a kadar verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Cuma günü verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilir. İstanbul içi siparişler kargoya teslim edildikten 1 gün sonra adresinize teslim edilir. İstanbul dışındaki siparişler mesafeye bağlı olarak kargoya verildikten sonra maksimum 3 gün içerisinde adresinize teslim edilir.

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  SENİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
  X