%72 Bitter Tablet Çikolata (100 g)
  %72 Bitter Tablet Çikolata (100 g)
  %72 Bitter Tablet Çikolata (100 g)
  %72 Bitter Tablet Çikolata (100 g)

  %72 BİTTER TABLET ÇİKOLATA (100 G)

  |

  36,00
  TL

  On çikolata karesinden oluşan tablet sayesinde her gün küçük bir GODIVA parçasını kırabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

  Ürün Kodu: 72132

  %72 kakao oranıyla leziz ve yoğun bitter çikolata, gerçek çikolata severleri memnun edecektir. On çikolata karesinden oluşan tablet sayesinde her gün küçük bir GODIVA parçasını kırabilir veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. (100 gr)

  AÇIKLAMA

  Ürün Adı: Tablet Dark %72 Choc. EU (%72 kakaolu bitter tablet çikolata)                              FG 72132

  İçindekiler: bitter çikolata  (kakao kitlesi, şeker, kakao yağı, emülgatör: soya lesitini).

  Kakao Kuru Maddesi :%72        Soya içerir. Süt, Fındık ve Buğday gluteni içerebilir.

  Enerji ve Besin Öğeleri (100g için): Enerji: 2348 kJ/566 kcal, toplam yağ: 42,9g, doymuş yağ:25,7g, karbonhidrat: 30g, şeker: 27g, protein:7,7g, tuz:0.02g     

  Net(g): :100g                           

  Üretici firma: Godiva Chocolatier, Rue de l’Armistice 5 Wapenstilstandstraat Bruxelles 1081 Brüksel Belçika  

  Menşe: Belçika                   

  Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve Parti No: Orjinal Ambalaj üzerindedir.    

  Saklama Koşulları: Serin ve Kuru Yerde Saklayınız.   

  İthalatçı firma: Dank Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kısıklı Mah. Ferah Cad. No:1 B, Çamlıca Üsküdar İstanbul)

  - İstanbul'da her iş günü 12:00'ye kadar verilen siparişler aynı gün kuryelerimize teslim edilmekte gün içinde ulaştırılmaktadır (Belirli lokasyonlar* hariç). - İstanbul dışından verilen siparişler ertesi iş gününde UPS Kargo firmasına teslim edilmekte, cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. Türkiye'nin her yerine en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan lokasyonlar: Beykoz(köyler), Tuzla, Pendik(Ballıca Mah. Emirli Mah.Göçbeyli Mah.Kurna Mah. Kurtdoğmuş Mah. Hariç),Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy ilçelerinin BAZI SEMTLERİ. Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. 100 TL altı siparişlerde Türkiye'nin her yerine kargo ücreti 7 TL'dir Not: COVID19 Pandemi döneminde gönderilerde aksamalar ve istenmeyen gecikmeler yaşanabilir. İstanbul dışı için verilen siparişler UPS kargo ile Türkiye'nin tamamına 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. Cuma günü verilen siparişler pazartesi kargoya verilir. *İstanbul’da aynı gün teslimat seçeneğinin dışında kalan semtler; Beykoz(köyler), Tuzla, Zekeriyaköy, Uskumruköy, Kumköy, Bahçeköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Demirciköy, Kısırkaya, Rumelifeneri, Rumelikavağı, Gümüşdere, Kazım Karabekir Paşa.

  YORUM EKLE


  YORUMLAR

  X